TOLGA GÜLEÇ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. Bölüm Yorumları

2 posters

5. Bölüm Yorumları Empty 5. Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından dilara1907 Çarş. Ekim 13, 2010 4:28 am

5. bölüm hakkındaki yorumlarınız..

Ne desem bilemedim ki.
Osmann <3 Yetmedimi çocuk kaç milyon insanı ağlatıyosun tv başında. O yetmedi asker Osman'a ağlarken bile ağlayasım geldi.

Ali&Caroline. Ne var bomba ikisinin odası önünde patlasaydı bi tüm Türkiye rahatlasaydık.
Çemçük ağızlı gavur yarım yamalak türkçesiyle bi şartım var demiyomu bide '' hapiste kalaceğaak senelerciee '' Mad Ali'de yüzsüz Cemile'ye gitmiş artık beraber olamayız gibisinden bişeyler diyo, evine gidiyo. Meteyede yine geçirdi Mad
Çocuk her bölüm dayak yemek zorundamı ya (:

Ahmet&Berrin <3 insanın beklentileri artıyo Ahmet gibi erkekleri gördükçe, dizi karakteri olsada ne kadar.
Berrin'e her zamanki gibi çok güzelsin demedimi. Eridim artık orda.
Bide Hakan'la kavga ettiklerini Berrin görüp ağlamaya başladığında ne güzel bakıyodu öyle ya ? O nası bi bakıştır I love you Bizdede kalp var ama. Zaten gözleri çok güzel bide öyle bakınca.
Saçtakide her neyse saç bırakmayacaklar yakında.
Hakann Mad Zengin züppesi. 2 dakika olduğu bi bölümde bi olay çıkarmasa olmaz.
Bu dizi o dönemki sözde sağcı, milliyetçilerinde milliyetçilikten ne anladıklarını yeniden gözlerimin önüne sermiştir ayrıca.

Neyse sonuç olarakta Berrin ölmez. Smile O sırada binadan biri geçiyodur o ölmüştür. Hem Berrin kapının arkasındaydı olan Ahmet'e oldu Ahmet'te Berrin'i korumak için üstüne atladı.
I love you Hem diziden çıkartmaları için de bir sebep yok. Ahmet&Berrin bile başlı başına bi reyting kaynağı KanalD için.
Ayrıca KanalD'nin yayınladığı uzun fragmanlarda ilerideki bölümlerdende sahneleri gösteriyolar. Çocukların evden ayrıldığı sahnede Berrin'de vardı.

En son dilara1907 tarafından Çarş. Ekim 13, 2010 12:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dilara1907
dilara1907

Kadın Ikizler Mesaj Sayısı : 38

5. Bölüm Yorumları Empty Geri: 5. Bölüm Yorumları

Mesaj tarafından İREM Çarş. Ekim 13, 2010 4:45 am

ayy Dilara'cım çok güzel yazmışsın...

bu dizi beni bitiriyo her hafta ciddi söylüyorum ağlamaktan sıkıldım ağlamak istemiyorum artık... hem hastayım hem ağlayınca kusura bakmayın ama halim hal olmuyo Very Happy salya sümük garip bir hale geliyorum Smile

ahmet ahmet ahmet o bakış nasıldı ama ya ben tv karşısında ayyy severim seni dedim durdum Very Happy hem çok sempatik hem karizmatik maşallah maşaşllah Allah boş zamanında yaratmış Smile

o aliyi varyaaa elime bir geçirsem böyle evire çevire dövsem,bir kaşık suda da boğsam Smile anca rahatlarım Very Happy

berrin ölmedi bana göre bir komşu olabilir... ama berrin olamaz yemezler Wink
İREM
İREM

Kadın Mesaj Sayısı : 77

https://tolgagulec.yetkin-forum.com

- Similar topics