TOLGA GÜLEÇ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RÖPORTAJ-DEDİKODUCU ÇOCUK

2 posters

RÖPORTAJ-DEDİKODUCU ÇOCUK Empty RÖPORTAJ-DEDİKODUCU ÇOCUK

Mesaj tarafından İREM Paz Ekim 03, 2010 7:50 am

Tolga Güleç Kimdir ?
20.09.1981 İskenderun doğumluyum. İlk kez ortaokul yıllarında tiyatro sahnesine çıktım, babamın tayinleri dolayısıyla çok şehir gezdim, Adana'da liseyi bitirdim. Daha sonra Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünde okurken; Tiyatro (oyunculuk) bölümüne girebilmek için hayatımın riskini alıp, işletme bölümünü son sınıftan bıraktım ve 22 yaşında dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalı yetenek sınavlarına girerek kazandım ve 6 yılda bitirdim.

Oyunculuğa nasıl başladınız ?
Profesyonel anlamda oyunculuğa da okula girdikten sonra başladığımı söyleyebilirim.

Hangi dizilerde rol aldınız ?
Misi, Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Gece Gündüz gibi dizilerde ufak rollerde rol aldım, ama Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi benim için hayatımın dönüm noktası ve rolü oldu.

Dizideki karakterinizden bahseder misiniz ?
Ahmet karakteri hakkında bişey bahsetmeme gerek yok, şu an 3. bölüm bitti ve çok gizli sırları olan, seyircinin ağzını açık bırakabilicek kadar enteresan bir adam Ahmet.. Oldukça sevecen,içten, bir o kadar asi, mütevazılığını elden bırakmayan, annesinin kuzusu, davasının peşinden koşarken aşık olmayı da ihmal etmeyen bir adam Ahmet..

En sevdiğiniz renk ?
Siyah-beyaz-Kırmızı.

Hangi parfümü kullanıyorsunuz ?
Vakko.

Günlük hayatınızda neler yapmaktan hoşlanırsınız ?
Genelde setten fırsat bulduğumda evimde dinlenip Play Station 3 oynamayı ve bol bol DVD keyfi yapmayı tercih ediyorum.

Aşk hayatınız nasıl ?
Kalbim boş. Klişe olucak belki ama, işime fena halde aşığım ve bir kız arkadaşım yok. Buna vaktim de yok zaten. Kesin yürümez bir ilişkim olsa.

Yakışıklı olduğunuzu düşünüyor musunuz ?
Hayır asla, ben kendimi beğenemiyorum bir türlü

DedikoducuÇocuğu takip ediyor musunuz ?
Hayır takip etmiyordum ama artık edicem

Bizi kırmayıp rapörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Ben teşekkür ederim dedikoducu çocuk.. sevgiler
İREM
İREM

Kadın Mesaj Sayısı : 77

https://tolgagulec.yetkin-forum.com

RÖPORTAJ-DEDİKODUCU ÇOCUK Empty Geri: RÖPORTAJ-DEDİKODUCU ÇOCUK

Mesaj tarafından sibel Çarş. Ocak 26, 2011 6:51 pm

Very Happy

sibel