TOLGA GÜLEÇ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osman Montajla Ekleniyor!

Osman Montajla Ekleniyor! Empty Osman Montajla Ekleniyor!

Mesaj tarafından meliha_93 Ptsi Kas. 22, 2010 7:41 pm

Kavga sahnelerinde Osman orada olmuyor

Bu sözler Öyle bir geçer zaman ki'nin Osman'ının oyuncu koçu Ümit Çırak'a ait. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, küçük Emir'in kavga sahnesinden etkilendiği eleştirilerine Full Ekran'da yanıt veren Çırak, "Biz buna bir oyun gibi bakıyoruz, oyun oynuyoruz. Evcilik oyununda kötü de iyi de olursunuz ve aldığınız rolden müteessir olmazsınız. Setteki şiddet sahnelerinde olabildiğince çocuğu dışarıda tutup arkasından onu oraya ekliyoruz böylelikle zarar görmesi gibi bir durum olmuyor. Yani aslında Osman orda değil. Tabii ki bazı sahnelerde diğer oyuncularla birlikte çekiyor o zaman da yardımcı oluyoruz. Ben normalde sete gitmem, sahneleri atölyede çalıştırıyorum, sette de asistanım bulunuyor. (Cemile'nin hapishaneye götürüldüğü sahne gösterilirken) bu sahne için sete gittim. Ben gittiğimde de daha iyi oldu, Emir biraz gerilmiş sanırım" dedi ve Osman'ın oyunculuğundan çok memnun olduğunu sözlerine ekledi.

meliha_93

- Similar topics