TOLGA GÜLEÇ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemile'yi Yıkan Görüntü

2 posters

Cemile'yi Yıkan Görüntü Empty Cemile'yi Yıkan Görüntü

Mesaj tarafından meliha_93 Paz Kas. 07, 2010 3:17 am

Evinin salonunda kocası ve sevgilisi dans ediyor...

"Öyle Bir Geçer Zaman Kİ"de Ali ile boşanmaya karar veren Cemile, Carolin'in şikayetini geri almasıyla cezaevinden çıktı. Herkes Cemile'nin ertesi gün salıverileceğini sanıyordu. Carolin ve Ali bunun rahatlığıyla evde romantik bir akşam yemeği hazırlığındaydı.

Ansızın içeri giren Cemile, evinin salonunda Carolin ve Ali'yi dans ederken gördü. Sırtından vurulmuşa dönen Cemile acaba bu sürprizi kaldırabilecek mi?

meliha_93

Cemile'yi Yıkan Görüntü Empty Geri: Cemile'yi Yıkan Görüntü

Mesaj tarafından belçimgülbin C.tesi Kas. 13, 2010 4:44 am

Ben yazılıya çalıştığım için izleyemedim diziyi.O yüzden tahminimi yazayım.Bence Cemile'nin tepkisi çok büyük olacak.Hatta fragmanda Ali "Kimi kimin evinden kovuyorsun?" diyordu.Bence bu laf üzerine işler daha da karışacak.Bakalım tekrarını verirlerse izleyeceğim ve göreceğim. Wink
belçimgülbin
belçimgülbin

Kadın Kova Mesaj Sayısı : 30
Nerden : Eşitlikler Diyarındaki efsanem Defne&Deniz'in yanından

Mesaj tarafından meliha_93 Paz Kas. 14, 2010 2:26 am

belçimgülbin demiş ki:Ben yazılıya çalıştığım için izleyemedim diziyi.O yüzden tahminimi yazayım.Bence Cemile'nin tepkisi çok büyük olacak.Hatta fragmanda Ali "Kimi kimin evinden kovuyorsun?" diyordu.Bence bu laf üzerine işler daha da karışacak.Bakalım tekrarını verirlerse izleyeceğim ve göreceğim. Wink

Canım şansına bu hafta tekrarı yokmuş.. Crying or Very sad Halbuki geçen hafta vardı..Bu hafta da koysalardı ne vardı sanki...

O sahneyi anlatayım;
Cemile mahkemeden sonra cezaevine gittiğinde müdür onu tahliye etti..Normalde Cemile'nin sabah çıkması gerekiyordu..İşte sağolsun müdür Cemile'yi erken bıraktı..Cemile eve gitti..Zile basacaktı fakat vazgeçti ve kapıyı anahtarıyla açtı..Salondan müzik sesi geliyordu..Salona çıktığında Ali ile Carolin dans ediyorlardı..Ondan da fena Ali Carolin'i dudağından öptü..Cemile'nin gözü önünde..Sonra Ali Cemile'yi fark etti.Cemile 'bu kadının benim evimde ne işi var?' dedi.Sonra Cemile 'çabuk evimden gidin' dedi..Ali 'Sen kimi kimin evinden kovuyorsun?' dedi..Cemile 'Evimden gitmeniz için beş dakikanız var' dedi ve evden çıktı..Kapıda çocuklar vardı..Onlarla felan sarıldı..Sonra Ali ve Carolin eşyalarını topladılar..Carolin timsah gözyaşlarıyla ağlamaya başladı..Carolin'in aklına iğrenç bir fikir geldi..Kırmızı bir geceliğini bavuldan alıp Cemile'nin yatak odasına götürdü ve onu Cemile'nin yatağına koydu..Sonra Ali ve Carolin evden çıktı..Cemile ve çocuklar eve girdiler..

İnşallah anlattıklarımdan sahneyi birazcık da olsa anlarsın..

meliha_93

Mesaj tarafından belçimgülbin Salı Kas. 16, 2010 8:22 pm

meliha_93 demiş ki:

Canım şansına bu hafta tekrarı yokmuş.. Crying or Very sad Halbuki geçen hafta vardı..Bu hafta da koysalardı ne vardı sanki...

O sahneyi anlatayım;
Cemile mahkemeden sonra cezaevine gittiğinde müdür onu tahliye etti..Normalde Cemile'nin sabah çıkması gerekiyordu..İşte sağolsun müdür Cemile'yi erken bıraktı..Cemile eve gitti..Zile basacaktı fakat vazgeçti ve kapıyı anahtarıyla açtı..Salondan müzik sesi geliyordu..Salona çıktığında Ali ile Carolin dans ediyorlardı..Ondan da fena Ali Carolin'i dudağından öptü..Cemile'nin gözü önünde..Sonra Ali Cemile'yi fark etti.Cemile 'bu kadının benim evimde ne işi var?' dedi.Sonra Cemile 'çabuk evimden gidin' dedi..Ali 'Sen kimi kimin evinden kovuyorsun?' dedi..Cemile 'Evimden gitmeniz için beş dakikanız var' dedi ve evden çıktı..Kapıda çocuklar vardı..Onlarla felan sarıldı..Sonra Ali ve Carolin eşyalarını topladılar..Carolin timsah gözyaşlarıyla ağlamaya başladı..Carolin'in aklına iğrenç bir fikir geldi..Kırmızı bir geceliğini bavuldan alıp Cemile'nin yatak odasına götürdü ve onu Cemile'nin yatağına koydu..Sonra Ali ve Carolin evden çıktı..Cemile ve çocuklar eve girdiler..

İnşallah anlattıklarımdan sahneyi birazcık da olsa anlarsın..

Sağol canım elinden geldiği kadar anlatmışsın en azından.Ben sonra izledim onu bir arkadaşım çekmişti bana verdi bende izledim bölümü.Ama tamamını değil.Soner ve Aylin yemekteydiler.Orayı izledim en son.
belçimgülbin
belçimgülbin

Kadın Kova Mesaj Sayısı : 30
Nerden : Eşitlikler Diyarındaki efsanem Defne&Deniz'in yanından